Výživná sůl wynTube Full

Kompletní výživa, kterou lze použít v jakékoliv fázi kvašení, tzn. už od prvního očkování moštu. Přítomnost autolyzátu zaručuje přísun komplexního dusíku, především aminokyselin a peptidů, dále také vitamínů skupiny B, především biotinu.

Skladem

275 Kč (s DPH)

275 Kč (bez DPH)

Sazba DPH: 0% *

* dle nařízení EU se sazba DPH může změnit na základě doručovací adresy (země dodání)

Hmotnost
Množství

wynTube FULL

je kompletní výživa, kterou lze použít v jakékoliv fázi kvašení, tzn. už od prvního očkování moštu. Přítomnost autolyzátu zaručuje přísun komplexního dusíku, především aminokyselin a peptidů, dále také vitamínů skupiny B, především biotinu, který podporuje tvorbu esterů a kyseliny panthotenové, čímž zabraňuje tvorbě sirovodíku. Mezi přítomnými stopovými prvky je obzvlášť významný hořčík, což je nezbytný faktor pro metabolismus kvasinek, důležitý také pro zvýšení odolnosti proti alkoholu. Lipidové frakce uvolněné z buněčných stěn pomáhají kvasinkám v adaptaci na zvyšující se koncentraci alkoholu. A nakonec tím, že neobsahuje síran amonný, je wynTube Full obzvlášť doporučován v případě, že ke kvašení dochází v reduktivním prostředí nebo se jedná o mošty pocházejících z odrůd, u kterých často dochází ke vzniku reduktivního prostředí. Buněčné stěny a celulóza s velkým aktivním povrchem zaručují absorpci endogenních inhibitorů, čímž se usnadňuje správný metabolismus kvasinek a tudíž hotové víno potom je více organolepticky čisté. Funkčnost přípravku je doplněna ještě přítomností thiaminu (vitamínu B1) a diamonia fosfátu.

Technologie minitubes umožňuje použití přípravku wynTube Full přímo do kvasné nádrže, aniž by došlo k tvorbě hrudek, aniž by se přidávala voda a důležitá je i úspora času.

DÁVKOVÁNÍ A POUŽITÍ

Při kvašení a obnovení kvašení: 20-60 g/hl. Přípravek lze použít přímo do moštu nebo částečně zkvašeného moštu. Nebo lze použít wynTube Full tradičním způsobem, tj. rozpuštěním v malém množství vody nebo moštu.

Detaily produktu

DC0184M

smartuser

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook

smartuser

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook

smartuser

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.