Aroma TŘEŠEŇ 1:400

Třešňové aroma - velice příjemná a typická vůně třešně.

Skladem

153 Kč (s DPH)

153 Kč (bez DPH)

Sazba DPH: 0% *

* dle nařízení EU se sazba DPH může změnit na základě doručovací adresy (země dodání)

Objem
Množství

Aroma "třešeň" je tekutá potravinářská esence na lihové bázi. Vyrobena je macerací čerstvých třešní z italské oblasti Friuli s lihovým základem. Používá se k dochucování alkoholických nápojů, destilátů, pálenek a dalších lihovin, zejména třešňovice. Složení: etanol, voda, aromatické látky. Dávkování: 1 litr aromatu na 400 litrů finálního produktu. Země původu: Itálie.

Složení: etanol, voda, aromatické látky

Báze: alkohol

Dávkování: 1 litr aromatu na 400 litrů finálního produktu / 100ml - 40 l / 30ml - 12 l

Použití: do ovocných pálenek, likérů, tvrdého alkoholu, ale i nealkoholických nápojů a jiných…

Skladování: v chladu a suchu bez přístupu světla

Trvanlivost: obvykle 2 a více let

 

Aroma třešeň je lahodná esence, která se často používá k dochucení různých jídel a nápojů. Zde je několik způsobů, jak můžete využít aroma třešně:

  1. Koktejly: Přidejte pár kapek aroma třesně do svých oblíbených koktejlů. Třešňová příchuť dodá nápoji sladké a ovocné aroma. třešňové Martini, třešňové Mojito nebo třešňové Daiquiri jsou skvělé možnosti k vyzkoušení.

  2. Likéry: Použijte aroma třešně při výrobě domácích likérů. Smíchejte třešňovou esenci s lihovou bází a případně dalšími ingrediencemi, jako je cukr nebo sirup, abyste vytvořili lahodný třešňový likér.

  3. Destiláty: Aroma třešně může být také přidáno do různých destilátů, jako je vodka nebo gin, pro výrobu třešňových aromatických nápojů. Stačí přidat malé množství esence do lahve a nechat nápoj zamíchat.

  4. Nápoje na bázi lihu: Experimentujte s přidáním aroma třešně do dalších nápojů na bázi lihu, jako jsou třešňové šumivé vína, punče nebo další míchané nápoje.

  5. Limondy: Přidejte aroma třešně do limonád, vody s příchutí nebo jiných nealkoholických nápojů pro osvěžující zážitek. Tato esence přidává bohatou chuť a vůni třešní.

  6. Dezerty: Aroma třešeň lze také použít při přípravě dezertů, jako jsou dorty, zmrzlina, pudinky nebo ovocné saláty. Stačí přidat trochu do těsta, krému nebo polevy pro intenzivní třešňovou chuť.

  7. Sauces a marinády: Experimentujte s přidáním aroma třešně do omáček nebo marinád pro maso, drůbež nebo zeleninu. Tato přísada může dodat jídlu zajímavou sladkou a ovocnou vrstvu chuti.

  8. Řízné příchutě: Aroma třešně může také oživit různé recepty, jako jsou smoothies, jogurty, granola nebo ovocné saláty. Přidává svěží a sladkou chuť, která zlepšuje každý soudek.

Při používání aroma třešeň si pamatujte, že je velmi koncentrovaná, takže stačí použít malé množství. Začněte postupně a ochutnávejte, abyste dosáhli požadované intenzity chuti.

Detaily produktu

Z0103S

Související produkty

smartuser

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook

smartuser

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook

smartuser

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.