Aroma MERUŇKA (meruňkovice) 1:400

Meruňkové aroma - velice příjemná a typická vůně meruňky.

Skladem

153 Kč (s DPH)

153 Kč (bez DPH)

Sazba DPH: 0% *

* dle nařízení EU se sazba DPH může změnit na základě doručovací adresy (země dodání)

Objem
Množství

Aroma "meruňka" je tekutá potravinářská esence na lihové bázi. Je vyrobena macerací čerstvých meruněk z italské oblasti Friuli s lihovým základem. Používá se k dochucování alkoholických nápojů, destilátů, pálenek a dalších lihovin, zejména meruňkovice. Složení: etanol, voda, aromatické látky. Dávkování: 1 litr aromatu na 400 litrů finálního produktu. Země původu: Itálie.

 

Složení: etanol, voda, aromatické látky

Báze: alkohol

Dávkování: 1 litr aromatu na 400 litrů finálního produktu / 100ml - 40 l / 30ml - 12 l

Použití: do ovocných pálenek, likérů, tvrdého alkoholu, ale i nealkoholických nápojů a jiných…

Skladování: v chladu a suchu bez přístupu světla

Trvanlivost: obvykle 2 a více let

 

Aroma meruňka je lahodná esence, která se často používá k dochucení různých jídel a nápojů. Zde je několik způsobů, jak můžete využít aroma meruňky:

  1. Koktejly: Přidejte pár kapek aroma meruňky do svých oblíbených koktejlů. Meruňková příchuť dodá nápoji sladké a ovocné aroma. meruňkové Martini, meruňkové Mojito nebo meruňkové Daiquiri jsou skvělé možnosti k vyzkoušení.

  2. Likéry: Použijte aroma meruňky při výrobě domácích likérů. Smíchejte meruňkovou esenci s lihovou bází a případně dalšími ingrediencemi, jako je cukr nebo sirup, abyste vytvořili lahodný meruňkový likér.

  3. Destiláty: Aroma meruňky může být také přidáno do různých destilátů, jako je vodka nebo gin, pro výrobu meruňkově aromatických nápojů. Stačí přidat malé množství esence do lahve a nechat nápoj zamíchat.

  4. Nápoje na bázi lihu: Experimentujte s přidáním aroma meruňky do dalších nápojů na bázi lihu, jako jsou meruňkové šumivé vína, punče nebo další míchané nápoje.

  5. Limondy: Přidejte aroma meruňky do limonád, vody s příchutí nebo jiných nealkoholických nápojů pro osvěžující zážitek. Tato esence přidává bohatou chuť a vůni meruněk.

  6. Dezerty: Aroma meruňky lze také použít při přípravě dezertů, jako jsou dorty, zmrzlina, pudinky nebo ovocné saláty. Stačí přidat trochu do těsta, krému nebo polevy pro intenzivní meruňkovou chuť.

  7. Pečení a vaření: vhodné aroma pro tyto účely je Aroma MERUŇKA 1:1000 PG z důvodu práce s vyššími teplotami, při kterých se lihové aroma může snáze odpařovat narozdíl od propylenglykolu.
  8. Sauces a marinády: Experimentujte s přidáním aroma meruňky do omáček nebo marinád pro maso, drůbež nebo zeleninu. Tato přísada může dodat jídlu zajímavou sladkou a ovocnou vrstvu chuti.

  9. Řízné příchutě: Aroma meruňky může také oživit různé recepty, jako jsou smoothies, jogurty, granola nebo ovocné saláty. Přidává svěží a sladkou chuť, která zlepšuje každý soudek.

Při používání aroma meruňky si pamatujte, že je velmi koncentrovaná, takže stačí použít malé množství. Začněte postupně a ochutnávejte, abyste dosáhli požadované intenzity chuti.

Detaily produktu

Z0076S

Související produkty

smartuser

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook

smartuser

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook

smartuser

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.