wynTube ProLife

Používá se v průběhu alkoholového kvašení, pomáhá kvasinkám udržet kompletní funkčnost buněčné membrány, díky uvolňování nenasycených mastných kyselin a sterolů, také absorbuje endogenní inhibitory, jako např. mastné kyseliny se středním řetězcem.

Készleten

16,85 € (ÁFA-val)

16,85 € (ÁFA nélkül)

Áfakulcs: 0% *

* az EU előírásai szerint az ÁFA mértéke a szállítási cím (szállítási ország) alapján változhat

Súly
Mennyiség

wynTube Prolife se používá v průběhu alkoholového kvašení, pomáhá kvasinkám udržet kompletní funkčnost buněčné membrány, díky uvolňování nenasycených mastných kyselin a sterolů, také absorbuje endogenní inhibitory, jako např. mastné kyseliny se středním řetězcem. To se projevuje ve větší vitalitě buněk v závěrečných fázích kvašení a tudíž v jistějším využití přítomných cukrů a aromatického potenciálu kvasinek. Uvolnění manoproteinů zvyšuje komplexnost vína a pomáhá snižovat rostlinné tóny. V případě zastavení kvašení nebo popř. rozkvášení je absorpční schopnost prostředku wynTube ProLife naprosto zásadní pro detoxikaci masy a její přípravu pro další naočkování. Přísun aminokyselin a vitamínů podporuje správnou výživu kvasinek v průběhu alkoholového kvašení a při výrobě šumivého vína.

DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB POUŽITÍ

Rozpusťte wynTube Prolife v poměru 1:10 ve vodě, moštu nebo víně, počkejte 5 minut, poté dobře rozmíchejte a přidejte do masy určené ke zpracování.

  • při kvašení 15 – 25 g/hl;
  • při rozkvášení 20 – 40 g/hl před naočkováním;
  • při zastavení kvašení: 40 g/hl před naočkováním.

Technologie minitubes umožňuje použití přípravku wynTube Full přímo do kvasné nádrže, aniž by došlo k tvorbě hrudek, aniž by se přidávala voda a důležitá je i úspora času.

Při kvašení a obnovení kvašení: 20-60 g/hl. Přípravek lze použít přímo do moštu nebo částečně zkvašeného moštu. Nebo lze použít wynTube Full tradičním způsobem, tj. rozpuštěním v malém množství vody nebo moštu.

BALENÍ

1 kg

Product Details

DC0186M

smartuser

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook

smartuser

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook

smartuser

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.